חבילות טיפולים מפנקים לגוף ולנשמה

מוזמנים להתענג כחלק בלתי נפרד מהחופשה

הטיפולים מתקיימים בחדר הטיפולים באחוזה, ע"י מטפלת מקצועית.

בסוויטה יחכו לכם חלוקי מגבת, נעלי בית ותמרוקים.

מחירים מפתיעים:

ראשון עד רביעי
טיפול יחיד - 250 ש"ח. שעה.

טיפול לשני בני הזוג ברציפות- 300 ש"ח, 45 דקות כל אחד - מבצע חורף חם!

טיפול זוגי עם שתי מטפלות במקביל - 550 ש"ח, 60 דקות.


סופשבוע חמישי עד שבת

טיפול יחיד - 280 ש"ח. שעה.

טיפול לשני בני הזוג ברציפות - 380 ש"ח, 45 דקות כל אחד - מבצע חורף חם!                                                  טיפול לשני בני הזוג ברציפות - 480 ש"ח, 60 דקות כל אחד.

טיפול זוגי עם שתי מטפלות במקביל 580 ש"ח, 60 דקות.

* מטפל גבר בתוספת 100 ש"ח.

תוכלו לבחור את הטיפול המתאים לכם ממגוון הטיפולים המוצעים:

עיסוי שוודי קלאסי בעיסוי השבדי נעשה שימוש בשמנים איכותיים, מבוצע תוך כדי מתיחה והרפיה של השרירים על מנת להאיץ את קצב חילוף החומרים, להמריץ את מחזור הדם, להפיג מתחים ולסלק רעלים.

 

עיסוי ארומתרפי טיפול  עדין לפינוק ומנוחה. שיטת ריפוי עתיקת יומין העושה שימוש בשמנים שמקורם בתמציות צמחים בעלי רכיבים בריאותיים וחיוניים. לכל שמן יש תכונות וריח משלו היכולים לעזור להפגת מתחים, הפחתת כאבים, אלרגיות ועוד.

עיסוי רקמות עמוק עיסוי חזק בשילוב נשימות עמוקות, כשמטרתו לפרק את המתח האצור בשכבות העמוקות של השרירים ורקמות החיבור של הגוף. המטפל מתמקד באזורים התפוסים והכואבים, ועובר שריר אחר שריר באיטיות, על מנת להגיע לשכבה העמוקה של הרקמה השרירית ולהרפות אותה.

עיסוי עם אבנים חמות טיפול מומלץ במיוחד לתחושת בטחון ושלווה פנימית. העיסוי נעשה בעזרת אבנים חמות (אבני מאגמה) חום האבנים מזרז את קצב זרימת הדם לשרירים ובכך ממריץ תגובות פיזיולוגיות המעודדות ריפוי והרפיה. כשחום האבנים חודר את שכבות השרירים התפוסים, משתחררים מגוף המטופל רעלים ואנרגיות שליליות           

 

עיסוי משולב עיסוי ייחודי המשלב מספר טכניקות. השילוב מורכב מטכניקות של שוודי, רקמות עמוק, ארומתרפי, רפלקסולוגיה, שיאצו. הטיפול מפיג מתחים וכאבים וממריץ את מחזור הדם.

טיפול בשיאצו טכניקה המשלבת לחיצות מתיחות ותנועה, עובדת לאורך מסלולי האנרגיה ומאזנת את זרימת הדם, ומטרתה לטפל בגוף כולו ולא רק בהעלמת הסימפטומים. הטיפול מתבצע בלבוש קל ונוח על מזרון או מיטת טיפול.

 

עיסוי תאילנדי טכניקה עתיקת יומין המשלבת לישות, מתיחות, לחיצות והנעות באמצעות כובד גוף המטפל. הטיפול מתבצע בלבוש קל.

 

עיסוי קצוות טיפול לאיזון הגוף והנפש. העיסוי מתמקד בשני קצוות הגוף הרגישים והדומיננטיים שלנו, הראש וכפות הרגליים. באזור הראש מתמקד הטיפול בשחרור הקרקפת והצוואר ובכפות הרגליים לפינוק ורגיעה.

עיסוי לנשים הרות עיסוי המשלב מגע לשחרור מתחים וכובד, מקל על כאבי גב תחתון, משחרר התכווצויות ברגליים ומגביר את מחזור הדם, למניעת בצקות. הטיפול נעשה בתנוחות מיוחדות המותאמות להריון. עיסוי בהריון מותר לנשים מחודש רביעי ואילך בלבד.

  • Facebook
  • Instagram

מצאו אותנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם